Documentaire | American Dresser (2018) | Piękna i Bestia / Beauty and the Beast
Xbox Music

Xbox Music 2.0.31213

Twoja ulubiona muzyka na wynos

Xbox Music na iOS umożliwa wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki z katalogu milionów piosenek. Jeśli potrzebujesz dostępu do ogromnej biblioteki muzycznej, opakowanego w przyjazny interfejs, to koniecznie wypróbuj Xbox Music.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromny katalog dostępnej muzyki
  • Dobrze zaprojektowana i łatwa w użyciu
  • Obsługuje listy odtwarzania, które mogą być synchronizowane z innymi urządzeniami
  • Przydatna funkcja Collections

Wady

  • Brak trybu offline
  • Ograniczone funkcje radia
  • Brak możliwości odkrywania nowych piosenek i wykonawców

Dobry
7

Xbox Music na iOS umożliwa wyszukiwanie i odtwarzanie muzyki z katalogu milionów piosenek. Jeśli potrzebujesz dostępu do ogromnej biblioteki muzycznej, opakowanego w przyjazny interfejs, to koniecznie wypróbuj Xbox Music.


Na co pozwala Xbox Music?Xbox Music ma bardzo podobne funkcje do tych, oferowanych przez Spotify. Daje nam dostęp do ogromnej bazy piosenek, które można streamować do dowolnego urządzenia, za pośrednictwem WiFi lub mobilnego Internetu.

Aby ułatwić słuchanie piosenek, dostępnych w bardzo bogatym katalogu utworów, możemy tworzyć własne listy odtwarzania. Są one później synchronizowane z wszystkim urządzeniami, na których korzystamy z Xbox Music.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia usługę Xbox Music, jest sekcja Collections. Możemy w niej zbierać wszystkie nasze ulubione utwory, albumy i playlisty. Podobnie jak to było w przypadku list odtwarzania, Collections dostępne są z dowolnego urządzenia. Kolekcję ulubionych kompozycji muzycznych możemy sortować i przeglądać według nazwy wykonawcy, albumu, utworu lub gatunku.

Na pierwszy rzut oka, Collections nie różni się znacznie od tradycyjnych playlist. W rzeczywistości jest nieco inaczej.  Collections pozwalają nam mieszać istniejące playlisty z pojedynczymi utworami i albumami. Oszczędza to konieczności częstego przełączania się między różnymi listami odtwarzania w poszukiwaniu ulubionych utworów, których chcemy posłuchać jednego po drugim.

O ile Collections są bardzo przydatną funkcją, to, w porównaniu ze Spotify, Xbox Music nie oferuje zbyt wielu opcji. Choć aplikacja posiada funkcję radia, to nie jest ono dobrze zintegrowane z katalogiem piosenek i oferuje jedynie stacje radiowe danych artystów. Niestety, nie można tworzyć stacji radiowych w oparciu o playlisty, gatunki muzyczne i pojedyncze utwory.

Ponadto, na urządzeniach mobilnych nie ma możliwości odkrywania nowych piosenek, choć ta funkcja dostępna jest w internetowej wersji Xbox Music. Brakuje też możliwości udostępniania playlist swoimi znajomym i ich wspólnego układania. Obie opcje oferuje natomiast Spotify.

Największą wadą Xbox Music na iOS jest brak trybu offline. Nie możemy więc pobierać utworów i słuchać ich, gdy nie mamy dostępy do sieci. Kuriozalne jest to, że Xbox Music na Windows Phone daje taką możliwość. Jeśli korzystasz z mobilnego Internetu, Xbox Music na iOS może znacznie nadszarpnąć Twój budżet!

Szybki dostęp do muzyki, którą kochaszAplikacja Xbox Music jest dość prosta w obsłudze. Pod tym względem nie różni się wiele od Spotify. Kliknięcie ikonki w lewym górnym rogu ekranu daje dostęp do opcji Search, Playlists, Collections oraz do ustawień aplikacji.

Menu kontekstowe jest dostępne w prawym górnym rogu ekranu. Dłuższe przytrzymanie nazwy utworu lub wykonawcy pozwoli dodać pozycję do playlisty, uruchomić radio lub wyświetlić biografię artysty.

Sekcja Now Playing pozwala zobaczyć, które utwory będą odtwarzane za chwilę. Możemy tam także zmienić ich kolejność. Xbox Music potrafi odtwarzać utwory w tle, co pozwala na jednoczesne korzystanie z innych programów, np. na pisanie emaili.


WerdyktXbox Music to łatwa w obsłudze aplikacja, która daje dostęp do imponującej kolekcji muzyki. Niestety, w porównaniu z konkurencją, brakuje jej wielu ważnych funkcji.
Xbox Music

Download

Xbox Music 2.0.31213

Opinie użytkowników o Xbox Music

Sponsorowany×