Cleartrip | Gérard Depardieu | Jules Berry
RealWorld Cursor Editor

RealWorld Cursor Editor 2009.1

Darmowy program dostosowywania pulpitu dla systemu Windows

RealWorld Cursor Editor to darmowy program Windows, który należy do kategorii oprogramowania do personalizacji pulpitu z podkategoriami Cursors (w szczególności Utilities) i został stworzony przez Rw-designer.

Zobacz pełny opis

Bardzo dobry
8

RealWorld Cursor Editor to darmowy program Windows, który należy do kategorii oprogramowania do personalizacji pulpitu z podkategoriami Cursors (w szczególności Utilities) i został stworzony przez Rw-designer.

Jest dostępny dla użytkowników z systemem operacyjnym Windows XP i wcześniejszych wersji i jest dostępny w języku angielskim. Jego aktualna wersja to 2009.1, a ostatnia aktualizacja wydana w dniu 2009-09-09.

Ponieważ program dołączył do naszej oferty oprogramowania i aplikacji w 2006 roku, osiągnął już 360 729 instalacji, aw zeszłym tygodniu zyskał 97 instalacji.

RealWorld Cursor Editor to program, który zajmuje mniej miejsca niż większość programów w kategorii oprogramowania do dostosowywania pulpitu. Jest to oprogramowanie bardzo intensywnie używane w wielu krajach, takich jak Indie, Indonezja i Stany Zjednoczone.

Więcej informacji o edytorze Cursor RealWorld

Narzędzie do rysowania wielokątów - narysuj wypełnione wielokąty. Przerywane linie i polilinie - konfiguruj długości myślników za pomocą myślników i spacji (--- - -). Wypełnienie gradientem i wzorem - użyj gradientów kierunkowych, promieniowych lub kątowych lub wybierz z predefiniowanych wzorów podczas wypełniania kształtów. Nowe i ulepszone filtry obrazu - filtry oparte na cieniach i splotach są teraz szybsze i bardziej przyjazne dla użytkownika. Animowane ustawienia formatu kursora - płynna zmiana rozmiaru lub przycinanie klatek. Animowane kursory z pasków obrazu - pomaga przy konwertowaniu plików CursorXP do normalnych kursorów. Importuj kursory Linuksa - uzyskaj dostęp do tysięcy kursorów dostępnych w formacie XCursor. Dostosuj aktualnie używane kursory - szybko zmieniaj kursor z głównego menu lub z dedykowanej strony. Ponów - ponawia dowolną liczbę cofniętych akcji. Lepsze filtry obrazu - szybsze i oferujące więcej opcji. Redesign edytora rastrowego - ulepszono narzędzia edycji, dodano gesty myszy. Moduł 3D - opcjonalny moduł do modelowania 3D i konwersji do obrazów i kursorów. Menadżer wtyczek - narzędzie do resetowania konfiguracji i włączania lub wyłączania zewnętrznych

Zmiany

 • Narzędzie do rysowania wielokątów - narysuj wypełnione wielokąty. Przerywane linie i polilinie - konfiguruj długości myślników za pomocą myślników i spacji (--- - -). Wypełnienie gradientem i wzorem - użyj gradientów kierunkowych, promieniowych lub kątowych lub wybierz z predefiniowanych wzorów podczas wypełniania kształtów. Nowe i ulepszone filtry obrazu - filtry oparte na cieniach i splotach są teraz szybsze i bardziej przyjazne dla użytkownika. Animowane ustawienia formatu kursora - płynna zmiana rozmiaru lub przycinanie klatek. Animowane kursory z pasków obrazu - pomaga przy konwertowaniu plików CursorXP do normalnych kursorów. Importuj kursory Linuksa - uzyskaj dostęp do tysięcy kursorów dostępnych w formacie XCursor. Dostosuj aktualnie używane kursory - szybko zmieniaj kursor z głównego menu lub z dedykowanej strony. Ponów - ponawia dowolną liczbę cofniętych akcji. Lepsze filtry obrazu - szybsze i oferujące więcej opcji. Redesign edytora rastrowego - ulepszono narzędzia edycji, dodano gesty myszy. Moduł 3D - opcjonalny moduł do modelowania 3D i konwersji do obrazów i kursorów. Menadżer wtyczek - narzędzie do resetowania konfiguracji i włączania lub wyłączania zewnętrznych
RealWorld Cursor Editor

Download

RealWorld Cursor Editor 2009.1

Opinie użytkowników o RealWorld Cursor Editor

 • według Anonymous

  Fajny program.
  Fajny program do tworzenia kursorów za darmo. Przyjemny w obsłudze
  Pros: Wygodny Darmowy Moż...   Więcej

 • według Anonymous

  Fajny program.
  Fajny program, którym łatwo się tworzy czcionki. Polecam dla wszystkich.
  Pros: Łatwe w obsłu...   Więcej

Sponsorowany×